Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingstijden

Het volledige overzicht van alle trainers, trainingstijden en de velden kunt u hieronder raadplegen.

Trainingstijden seizoen 2020-2021

Team                     dag                         tijdstip                                 trainer                                  veld

Senioren             dinsdag                19.00 – 20.30 u                 Ben de Visser                     A

                                donderdag          19.00 – 20.30 u                 Ben de Visser                     A

 

G-team                maandag             19.00 – 20.15 u                 Klaas vd Berg                     A

 

JO19-1                  dinsdag                19.00 – 20.30 u                 Ben de Visser                     A  bij senioren

donderdag          18.45 – 20.00 u                 Bernard Ipenburg            A nog niet zeker

 

JO17-1                  maandag             18.30 – 20.00 u                 Ruud Wassenaar              A

                                woensdag           18.30 – 20.00 u                 Marcel Ris                           A

 

JO17-2                  maandag             16.45 – 18.00 u                 Gert Pansier                       A

                                woensdag           16.45 – 18.00 u                 Gert Pansier                       A

 

JO17-3                  dinsdag                 19.00 – 20.30 u                 Marc van Vught trainingsveld

 

JO15-1                  maandag             16.45 - 18.00 u                  M d Veij / J Brouwer       A

                                donderdag          17.30 – 18.30 u                 M d Veij / J Brouwer       A

 

JO15-2                  woensdag           19.00 – 20.30 u                 Lilian & Joost Brouwer   A

 

JO15-3                  dinsdag                18.30 – 20.00 u                 Michelle Seegers             trainingsveld

 

JO14-1                  nog geen trainer

 

JO13-1                  dinsdag                 17.30 – 18.30 u                 Hans Witte                          A

                                donderdag          17.30 – 18.30 u                 Hans Witte                          A

 

JO13-2                  woensdag           16.30 – 17.45 u                 Klaas vd Berg                     A

 

JO12-1                  dinsdag                17.00 – 18.15 u                 Cees Daalder                      A

 

JO11                      dinsdag                17.15 – 18.15 u                 Joost Brouwer                   trainingsveld

Anderlecht / Benfica / Juventus /Schalke 04

 

JO9                         woensdag           14.45 – 15.45 u                 Joost Brouwer                   trainingsveld

Everton / Arsenal / Liverpool

 

JO7 (mini)           woensdag           13.30 – 14.30 u                 J Brouwer / S. Boom       trainingsveld

 

 



 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!