Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.
Texel '94 speelt alle thuiswedstrijden op Sportpark Zuid:Haffelderweg 461791 AS Den Burg
Het openbaar vervoer op Texel wordt verzorgd door Texelhopper (www.texelhopper.nl) Indien u gebruik wilt maken van het openbaar vervoer raden wij u aan de website van TexelHopper te bezoeken!!
Alle informatie over de TESO bootdienst kunt u vinden op www.teso.nl
Op Texel moet vrijwel overal betaald worden om te parkeren. Uiteraard kunt u per uur betalen, maar u kunt ook een Texelvignet gebruiken welke u kunt verkrijgen via "Texel E Vignet".
Nabij Texel ’94 / Sportpark Zuid zijn 2 gratis parkeerplaatsen, zoals aangegeven op de tekening hieronder, met rood omrand. Naast de tennisbanen en vóór het gemeentehuis is betaald parkeren, achter de tennisbanen en achter het gemeentehuis/StayOkay is gratis parkeren.
voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!
Sommige widgets kunnen meerdere malen worden toegevoegd. Bij meermaals toevoegen wordt achter de widgetknop aangegeven hoeveel keer de widget is toegevoegd.