Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.
De F mini's zijn kinderen van 5 en 6 jaar oud. Zij zitten qua beleving nog in een voorfase. Zowel in de trainingen als voor wedstrijden geldt dat de nadruk moet liggen op het spelenderwijs bijbrengen van voetbalvaardigheden. Spelvormen zijn dan ook hier op gebaseerd .
Het kunnen en willen omgaan met jonge jeugd en veel geduld hebben is een eis die gesteld wordt aan Mini F/ F-pupillen trainers en jeugdleiders. Aangezien veel ouders bij deze leeftijdsgroep voor het eerst met veldvoetbal worden geconfronteerd is een goede begeleiding en representatie essentieel.
Op de training bijeenkomst wordt er uitgelegd wat er van ouders verwacht wordt en wat ouders van v.v. Texel “94 kunnen verwachten.
De F-mini's trainen op woensdagmiddag van 14.00 tot 15.00 uur. De trainers zijn Sjef Boom en Joost Brouwer.
Op zaterdagochtend spelen we 3 wedstrijdjes van ongeveer een kwartier. Het team bestaat uit 4 voetballers zonder keeper. De wedstrijden worden gespeeld op het hoofdveld van Texel '94 en beginnen om 09.30 uur. Voor die tijd is er wel hulp van de ouders nodig om de veldjes klaar te zetten (doeljes, pionnen) We hopen dus dat iedereen zeker een kwartier van te voren aanwezig is en even mee helpt. Ook de buitendorpen komen elke zaterdag met hun teams naar Den Burg. Als de 3 wedstrijden zijn gespeeld mogen de voetballers allemaal nog een penalty nemen en om de beurt een keer op doel staan.
Om de kinderen met voetbal kennis te laten maken is het mogelijk om een paar keer op woensdag mee te trainen. Als je hier gebruik van wilt maken, meldt je dan woensdag een kwartier voor de training bij de trainer.
voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!
Sommige widgets kunnen meerdere malen worden toegevoegd. Bij meermaals toevoegen wordt achter de widgetknop aangegeven hoeveel keer de widget is toegevoegd.